מרכז הכתיבה

מרכז הכתיבה של המרכז ללימוד שפה של ניו יורק (NYLLC) הוא חלק מהותי וחיוני מקהילת המוסד הלימודי, שבו ניתנת לסטודנטים הזדמנות ללמוד באווירה חדשנית, בסגנון סמינר. זהו מתקן עדכני שמיועד לסייע לסטודנטים להתמודד עם האתגרים הניצבים לפניהם בתור כותבים ברמה אקדמית. בין משאבי המולטי-מדיה של מרכז הכתיבה ניתן למנות תחנות עבודה ממוחשבות וציוד אודיו/וידיאו חדיש.

המרכז מספק לסטודנטים ב-NYLLC הדרכה, סיוע ועידוד לכתיבה, באופן התומך בהתפתחותם האקדמית בכיתת הלימוד. מורים לכתיבה אקדמית באים למרכז עם תלמידיהם לפחות פעמיים בכל סמסטר, כדי לנצל את המשאבים שהמרכז מעמיד לרשותם. בנוסף על כך, סטודנטים הזקוקים או מעוניינים בעזרה נוספת בכתיבה יכולים לקבוע תור למפגשי ייעוץ. בשעות אחר הצהרים, המרכז מציע מפגשי ייעוץ אישיים או בקבוצות קטנות לסטודנטים המשתתפים בכיתות ללימוד כתיבה אקדמית. מחברים ידועים, כותבים מקצועיים ואנשי אקדמיה מדריכים סדנאות כתיבה ומנחים דיונים סמינריוניים, המספקים לסטודנטים פורומים חלופיים.שבהם הם יכולים לקבל תמיכה לצורך השלמת מטלות הכתיבה שלהם.

כמו כן, למרכז הכתיבה אוסף משלו של ספרים וחומרי עיון אחרים בנושא כתיבה, המקוטלג באמצעות הספרייה של המוסד. מתאם ושני חברי סגל במשרה מלאה מפקחים על התפעול היומיומי של מרכז הכתיבה, מנחים את הדיונים הסמינריוניים וקובעים את תוכנם של הסמינרים, הסדנאות, האירועים ואוסף המשאבים. הסמינרים מהווים פורומים חלופיים שבהם הסטודנטים יכולים לקבל את התמיכה הנחוצה להם לצורך השלמת מטלות הכתיבה שלהם. בנוסף לתפקידו כמרחב אינטלקטואלי מגרה-מחשבה ומעצים מבחינה אקדמית, מרכז הכתיבה גם מעניק חסות למספר פעילויות תרבותיות בכל סמסטר. פעילויות אלה כוללות ערבי קריאת שירה על ידי סטודנטים, סדרת סרטים ותחרות כתיבה. מרכז הכתיבה הוא גם ביתן של סדנאות פיתוח סגל אקדמי המיועדות למורי הכתיבה של המכללה. מטרתן של סדנאות אלה היא לסייע להם להישאר מעודכנים בכל הקשור למרכיבים השונים של הכתיבה, הן הפדגוגיים והן היצירתיים.

פרטים ליצירת קשר:
383 Pearl Street, 4th fl., Brooklyn
Tel: 1-718-522-9073 ext. 2212

שעות הפעילות:
שני - חמישי: 9 בבוקר עד 5 אחה"צ
שישי: 10 בבוקר עד 4 אחה"צ
בשעות הערב ובסופי שבוע: לפי תיאום מראש