המורים שלנו

ג'וש מק'פרסון מלמד אנגלית כבר למעלה מחמש שנים. השנה תהיה הפעם הראשונה שיילמד 'אנגלית כשפה שנייה' (ESL) בארצות הברית. הוא החל את הקריירה שלו כמורה להיסטוריה בתיכון, אבל החליט לעבור וללמד 'אנגלית כשפה שנייה' לאחר שעבד כמורה לאנגלית הן ביפן והן בקוריאה. ג'וש שואף להשרות בכיתת הלימוד אווירה נוחה, שבה הסטודנטים שותפים לתהליך הלמידה. בזמנו הפנוי, ג'וש נהנה לצאת לטיולים ברגל, לקרוא ספרים מכל הסוגים, לעסוק בפילוסופיה, לצפות בסרטים וללמוד להכיר תרבויות שונות.

ארנסט ברטלדס נולד בעיירה מוסקיגון שבמישיגן (שהיא גם עיירת הולדתו של כוכב הרוק איגי פופ). בשנת 2000, לאחר יותר מעשור שנים של חיים ועבודה בברזיל, ארנסט העתיק את מקום מגוריו לניו יורק, והצטרף לסגל המורים של המרכז ללימוד שפה של ניו יורק באפריל 2009. הוא גם עיתונאי פעיל, שכתבותיו מתפרסמות בכתבי-עת שונים ברחבי ארצות הברית, וכן מוזיקאי במשרה חלקית. הוא מתגורר בסטייטן איילנד, ניו יורק.

פיטר שמיץ לימד 'אנגלית כשפה שנייה' (ESL)/אנגלית בניו יורק במשך מספר שנים, וכן עסק בהוראה בדרום קוריאה. לדעתו, הדרך הטובה ביותר עבור סטודנטים להתקדם בלימוד השפה היא באמצעות תרגול מעשי של אנגלית שימושית, הן בכיתה והן מחוץ לכיתה. המטרה שלו היא להדביק את הסטודנטים שלו בהתלהבות ובלהט שהוא חש בכל הקשור ללימוד השפה.